Praca dla Doradca Serwisowy – Autoryzowany Dealer Mazda D&R Czach Sp. z o.o.

21 lutego 2024 | Źródło: Mazda D&R CZACH

Praca dla Doradca Serwisowy Mazda D&R Czach

Firma: Autoryzowany Dealer i Serwis Mazda Danuta I Ryszard Czach Sp. z o.o.

Lokalizacja: Rzeszów, ul. Krakowska 32

Stanowisko: Doradca Serwisowy – Mazda

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie pojazdów do warsztatu zgodnie ze standardami marki Mazda.
  • Przeprowadzanie jazd próbnych celem potwierdzenia zgłaszanych przez Klienta usterek.
  • Informowanie klientów o stanie ich pojazdów, przypominanie o terminach przeglądów, badań diagnostycznych itp., rekomendacja wyposażenia dodatkowego, doradzanie w sprawie zakresu naprawy, szacowanie kosztów, przyjmowanie zgłoszeń wstępnych.
  • Sporządzanie zleceń zgodnych ze standardami i zaleceniami producenta, ewentualnie ustalenie prac gwarancyjnych i w ramach rękojmi, w szczególnych przypadkach uzgodnienia z Szefem Serwisu.
  • Wypełnianie podstawowych danych na formularzach i protokołach dla warsztatu.
  • Ustalanie terminów zakończenia naprawy z uwzględnieniem życzeń klientów.
  • Prowadzenie rozmów z Klientami na temat wysokości przewidywanych kosztów oraz płatności.
  • Przygotowywanie zleceń dla zgłoszeń wstępnych – wykonanie właściwego kosztorysu.
  • Sporządzanie faktur na podstawie dokumentów przekazanych przez warsztat.
  • Systematyczne archiwizowanie dokumentacji zlecenia po wystawieniu faktury.
  • Dbałość o pełną aktualną dokumentację dotyczącą klientów.
  • Zamawianie części do realizacji zleceń.
  • Dbanie o realizacje założonych celów jakościowych i ilościowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość mechaniki samochodowej
  • Znajomość procesu naprawczego i dokumentacji technicznej
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywny

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 40-letnim doświadczeniem
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na okres próbny 3-miesięczny
  • Możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia organizowane przez markę Mazda

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

Kierując maila z podaniem aplikacyjnym na określone stanowisko zgadasz się na przetwarzanie przez Danuta i Ryszard Czach sp. z o.o., ul. Krakowska 32, 35-111 Rzeszów (dalej jako: Administrator), danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym (CV) na stanowisko wskazane w ogłoszeniu (zgoda obejmuje wyłącznie dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w art. 22[1] par. 1 Kodeksu Pracy lub w innych przepisach prawa – to jest np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy (Twoje imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, kwalifikacje zawodowe, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeśli nie chcesz abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko pracy wskazane w ogłoszeniu.

Zgoda na udział w rekrutacji, poprzez wysyłkę podania aplikacyjnego jest dobrowolna. W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną nam w ten sposób zgodę, co nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody. Twoje dane osobowe, zawarte w zgłoszeniu aplikacyjnym, będziemy przetwarzać do czasu zakończenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, chyba że wcześniej wycofasz swoją zgodę na udział w rekrutacji. Podanie danych osobowych wskazanych w art. 22[1] par. 1 Kodeksu Pracy jest wymogiem ustawowym – brak podania tych danych spowoduje niemożliwość wzięcia udziału w rekrutacji.

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom uprawnionym do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym w procesie rekrutacji.

Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych osobowych, w tym żądania kopii danych, a ponadto prawo żądania ich sprostowania (aktualizacji), usunięcia („prawo do bycia zapomnianym”) lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych – w przypadku uznania, że dane przetwarzane są niezgodnie z  obowiązującymi przepisami.

Link do strony www: https://www.mazda-rzeszow-czach.pl/serwis/autoryzowany-serwis/

Link do aplikacji: https://www.olx.pl/oferta/praca/doradca-serwisowy-autoryzowany-dealer-mazda-d-r-czach-sp-z-o-o-CID4-IDYJODR.html?bs=olx_pro_listing